September – maalimisekuu

1. Kudumine
2. Heegeldamine
3. Pärlitööd
4. Paber
5. 2 erinevat tehnikat koos
6. Telgedel kudumine, põimimine, punumine
7. Tikkimine
8. Õmblemine
9. Maalimine, värvimine

 

Iga kuuga saan järjest rohkem aru, et ma lihtsalt ei suuda sundida ennast projekti raames asju korralikult tegema. Kuidagi kurb. Hoolimata sellest, et mulle meeldib maalida…polnud sel kuul üldse sellist tuju. Seega kui ei taha kuud vahele jätta, pean esitama üsna igava olemisega töö.

Iseenesest tegemine polnudki nii igav. Rohkem selline katsetamise värk, mis mulle täitsa meeldib aga tulemused pole nii vahvad kui ootasin.

Nimelt tegin kaartidele taustu. Lõikasin üsna suvalise suurusega tükid ja proovisin erinevaid vesivärvi tehnkaid. Edaspidi kleebin need lihtsalt kaardile taustaks või joonistan sinna peale midagi, tumedama värviga.

Üleval vasakul kaks esimest on tehtud soolatehnikas. Järgmisel joonistasin rasvakriidiga ja värvisin vesivärviga üle. Viimase värvisin vesivärviga ja asetasin sellele köögi-paberrätist kujundid mis imasid värvi endasse ja paberile jäi kujund.

Alumisel punasel üritasin köögirätiga värvi tupsutada aga sel korral ei jäänud see eriti efektne, siis tõmbasin lihtsalt tugeva punase jutti üle. Kujutan ette et selle peale oleks lahe midagi jaapanipärast maalida-joonistada. Kahele järgmisele tilgutasin viina andis päris huvitava efekti.  Viimase lihtsalt pritsisin pintsliga :)

Lahe on uusi asju proovida… ainult eriti lahe pole kui need esimese korraga nii hästi välja ei tule kui ise ootaks. Samas ma arvan et neid tehnikaid katsetan edaspidi veel :)

Kevadest on ka paar joonistust näitamata, mis Galerii Pink-is vaasinäitusel sai joonistatud.

Kateriin Rikkeni vaas.

Selle vaasi joonistamise jätsin meelega kõige lõppu, sest peale vaadates võib ju tunduda üsna lihtne vaas aga joonistades seda edasi anda polnud teps mitte lihtne. No ja kui nüüd päris aus olla ega ma ei suutnudki seda edasi anda. On üks vaas  aga mitte päris see :) Samas üldmulje selline armas minu meelest :)

Kuna lilled vahetusid üsna tihti siis sain ka erinevaid lilli joonistada. Samas liiliad olid selles suhtes lemmikumad, et neid oli põnev joonistada.

Miks need nii sünged said ei oska öelda. Halb tuju mul igatahes ei olnud :)

Üritasin joonistada ka Maie-Ann Rauni ja Tiina Sarapu siniseid vaase.

Välja tuli suht katastroof :D  Ei suutnud ma värvi edasi anda veel vähem kuju. Samas pilt iseenesest tuli vahva.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.